fbpx

E-TİCARET ENTEGRE DEVREN SATILIK MAĞAZA

İçerik

 • Çok büyük emeklerle bütün ürünleri trendyol, amazon, n11, hepsiburada, ***, ptt AVM pazar yerlerine eklenmiş ve hali hazırda sipariş alınan ve bu siparişlerin stok takibi, ürün ekleme, fiyat güncellemesi, faturalandırma özelliğine sahip bunun yanında mağazamızın muhasebe ve barkodlu perakende satış yapılabilen akıllı programa sahiptir. kısaca bütün bu işlemleri tek noktada mağazamızdaki programla yönetebilirsiniz.

  web sitemiz instagram ve *** marketplus entegrelidir.

  *SADECE TRENDYOL SATIŞLARI İLE BİLE AYLIK DÜKKAN KİRASINI ÇIKARTABİLİRSİNİZ.

   

  Bu lokasyondaki TEK ÇOCUK GİYİM MAĞAZASIDIR.

  Alt katta WC ayrıca küçük bir dinlenme alanı ve ufak bir depo mevcuttur.

   

  DEVİR NEDENİ: Bu işi çok sevmemize rağmen özel hayatımla ilgili gelişen değişmelere bağlı olarak satış kararı aldık. Üniversitede çalışmaktayım ve özellikle de dijital pazarlama alanında doktora yapıyorum ve yoğun bir çalışma, proje, makale, dersler ile karşı karşıyayım. Ayrıca yüzyüze eğitimin başlaması ile doktora programı için haftada en az 2-3 gün farklı şehre gitmem gerekiyor. Bu işin takibini ve ürün alımını ben yapıyordum ama artık sebeplere bağlı olarak yapamayacağım. Sadece eleman çalıştırmakla olmuyor bu işin başında durmak ilgilenmek, tercih edilen ürünleri alabilmek, ürün foto çekimi yapabilmek, müşteri memnuniyeti gibi konular yarım kalıyor. Özellikle bu işi profesyonel olarak yapabilecek ve işin başında durup takibini yapabilecek kişiler yürütebilir bunu da açıklıkla ifade edeyim.

  Yerel satışlar yanında pazar yerlerindeki satışlarla; instagram, ***, web sitesi, dijital pazarlama konularında (amazon, trendyol, n11, hepsiburada, ***)  profesyonel bir yönetim ve alt yapı oluşmuştur.

  Butik mağazamızın web sitesi yapılmış ve hizmettedir. www.butikalamode.com

  Ciddi düşünen alıcılar için işin önemli noktaları, işin sırları konusunda bilgi verilir.

  İstediğimiz ücret maliyetinin bile altındadır. Çok masraf yapıldı. Bu konudaki tüm hesaplar da ayrıntılı şekilde ciddi alıcılara yapılacaktır.

  2 katlıdır. üst kat kadın giyim ve aksesuar ve bujiteri alt kat çocuk giyim 

  Özellikle bu bölgede çocuk giyim olmadığından ekstra bir avantaj sağlamaktadır. Üstelik tüm büyük sitlerin olduğu bir konumdadır. (Körfezkent 1 etap-2.etap-3.etap- 4. etaplar- Safir konakları-Kavanium Sitesi-Nikomedya sitesi gibi) Nüfus ağırlığı olan bir bölgede yer almaktadır. Hem yenikent hem de körfezin buluştuğu noktadadır.

  Bu işte daha önceden tecrübeliyiz. Piyasayı çok iyi biliyoruz ve müşteriyi memnun edecek harika ürünleri kılı kırk yararcasına özenle seçiyoruz. mağazada bulunan tüm ürünler trend ve kalitelidir.

  Mağazanın 4 ayrı noktada kamera sistemi vardır ve uzaktan takip sistemi ile takip edilebilmektedir.

  Barkod sistemi ile tüm ayrıntılı hesaplar yapabilir gerekli muhasebe kayıtlarını elde edebilirsiniz.

  Kullandığımız satış ve muhasebe programı ile trendyol,  n11, *** hepsiburada pazar yerleri entegrelidir. yani ürün takibi kolay çünkü bardod ile yapılan satışın stoğu düşünce pazar yerlerinden de otomatik düşüş sağlanır.

  Alt katın arka kısmında sadece bize ait güzel ve kullanışlı bir bahçesi de vardır. Resimler de vardır resim iç taraftan çekilmiştir. ayrıca dükkan sahibi harika bir insandır hiç bir problem yaşamazsınız.

  Mazağa ekipmanları ihtiyaçtan bile fazladır. Resimlerde de dikkat edebilirsiniz. Dekor ürünleri de mevcuttur. ayrıntılı bilgi de özelden verilir.Üst kat 55 metrekare alt kat 50 metrekaredir. önünde işyerine ait otopark vardır.

  Tüm sistem oturmuş şekildedir.


Genel Bakış

 • Durumu: Devren Satılık
 • Satış Bedeli: ₺95.000
 • Metrekare: 110m²
 • Telefon: 0 (533) 716 22 52

Kapalı Alan Olanakları

Açık Alan Olanakları

Mesafeler

Multimedya

İlan Detayları

Lokasyon

40.782678
29.788961
... View
Devren Satılık
yavuz sultan selim mahallesi Kocaeli/ Körfez
2000
WALKING
km
en
15
100%
400px
https://www.devredelim.com/wp-content/themes/nexos/assets/img/markers/empty.png
20
54.5
Distance
Adresi
Walking time
min
Details