fbpx

DEVREN KİRALIK CAFE & RESTORAN

İçerik

 • Kaçırılmayacak Fırsat

  Yenişehir'de; bu iş için en iyi konumda, iki halk pazarının ortasında, okul ve dershanelerin ortasında, tüm bankalara yürüme mesafesinde, önünden çok sayıda otobüs hattı geçen ve dükkanın önünde 3 otobüs durağı olan, çevresinde benzer iş olmayan, yüksek potansiyelli döner, tantuni, tost, kumru ve hamburger dükkanı.

  ​Konumu gereği çok hareketli ve köşe başı olan iş yerimiz şehir değişikliği nedeni ile devretmek zorundayız. Pandemi dönemi öncesi paket olmadığı halde günlük 2000-2500 tl arası ciro çeken bir noktada. Eğer buna paket servis eklenir, çevredeki potansiyel müşteriler (bankalar, dershaneler, okullar ve pazar yerleri) reklamla / el ilanı ile bilgilendirilirse ciro kat kat yüksek olacaktır.

  İş yerimizde sıfır alınmış her türlü ekipmanı bulunmaktadır. Soğutuculu dolap ve tezgahtan; alttan ısıtıcılı tezgaha kadar; iki adet döner makinesinden iki adet ızgarasına kadar; tost makinesinden, derin dondurucuya kadar tüm ekipmanlar hazırdır. Olası Hatay usulüne geçiş için katmer sacı bile hazırdır. Tek kuruş masraf yapmadan tam faaliyete geçmeye hazır vaziyettedir.

  Dükkanımızın kirası çevreye göre oldukça uygundur. Şehir değişikliği yüzünden mecburen devretmek durumunda kaldık; bu yüzden fiyat uygun tutulmuştur. Kendi iş yerini kurmak isteyenler, yemek sektörüne uzak olmayanlar ve yüksek kâr ile iş yapmak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir fırsat.


  Lokasyon: Türkiye, Şanlıurfa

Genel Bakış

 • İlan Tipi: Devren Kiralık
 • Durumu: Devren Kiralık
 • Satış Bedeli: ₺15.000
 • Metrekare: 40m²
 • İşletme Yaşı: +30
 • Telefon: 0 (533) 716 22 52

Kapalı Alan Olanakları

Açık Alan Olanakları

Mesafeler

Multimedya

İlan Detayları

Lokasyon

37.168674
38.808691
... View
Devren Kiralık
İstiklal Cd. 32-34, Yenişehir, 63300 Haliliye/Şanlıurfa
2000
WALKING
km
en
15
100%
400px
https://www.devredelim.com/wp-content/themes/nexos/assets/img/markers/empty.png
20
54.5
Distance
Adresi
Walking time
min
Details