fbpx

Ayhan Kaya

Ayhan KAYA

Çukurova Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü’nden mezun olduktan sonra iş hayatına Astel Kâğıtçılık markasında Kalite Bölümü’nde Yönetici olarak başlayan Ayhan Kaya, Deva Holding’de mümessillik ve Bölge Yöneticiliği ve ardından Fako İlaç Şirketi’nde Batı Karadeniz Bölge Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür.

2002 yılında kendi işini kurmak üzere profesyonel hayata bir süre ara vererek “araç takip sistemleri” üzerinde çalışmıştır. Profesyonel hayata geri yeniden dönüş yapan Ayhan Kaya, 2003 – 2007 yılları arasında, Kargo ve Taşımacılık, Dermo kozmetik, GSM gibi sektörlerde, Satış ve Pazarlama Müdürlüğü pozisyonlarında görev almıştır.

2007 – Eylül 2013 yılına kadar uluslararası bir gayrimenkul Franchise markasında Franchise Satış Yöneticisi olarak görev alan Kaya, çalıştığı dönemde Franchise Satış Dalında 101 Ülke danışmanları arasında

2008 yılında Franchise Satış Dünya Dördüncüsü
2009 yılında Franchise Satış Dünya Birincisi
2010 yılında Franchise Satış Dünya Birincisi
2011 yılında Franchise Satış Dünya Birincisi
2012 yılında Franchise Satış Dünya Birincisi

ödüllerine sahip olarak 200’ün üzerinde Franchise vermiştir.

2013 Eylül ayında dünyanın en büyük ve en köklü gayrimenkul danışmanlık markası olan COLDWELL BANKER’ın Türkiye operasyonuna şirket ortağı olarak katıldı.Franchise Satış Lideri olarak görev yaptığı süre içinde şirketinin nicelik olarak %400 büyümesini sağlamıştır. Böylelikle COLDWELL BANKER Türkiye global yapı içerisinde Avrupa’nın ve orta doğunun en hızlı büyüyen ve en değerli ülkesi seçilmiştir. Kaya yurt dışı deneyiminden sonra, gıda sektörüne giriş yaparak NEW YORK CİTY HOT DOG Franchise Markasının Kurucusu olarak Türkiye Master Franchise hakkını almıştır. Türkiye’de hali hazırda gıda, gayrimenkul, hizmet ve bir çok farklı sektörde Franchise Markalarına danışmanlık hizmeti vermeye devam eden Kaya hayatını Girişimci olarak idam ettirmektedir.

Benimle İletişim 
Beni twitter’dan takip edebilirsiniz: @AyhanNYCS
Linkedin’den de ayrıca makalelerimi takip edebilirsiniz: Ayhan Kaya 
İnstagram’dan erişebilirsiniz: @cb_ayhan_kaya
Facebook sayfam @Ayhan Kaya
Elektronik posta adresim: ayhan(at)devredelim.com

About Me

Ayhan Kaya, who started his career as a manager in the quality Department of Astel Kağıtçilik brand after graduating from the Chemistry Department of Çukurova University Faculty of Science, He worked as a representative and Regional Manager at Deva Holding and then Western Black Sea Regional Manager at Fako pharmaceuticals company.

In 2002, he took a break from professional life to start his own business and worked on “vehicle tracking systems”. Returning back to professional life, Ayhan Kaya served in sales and marketing management positions in cargo and transportation, Dermo cosmetics, GSM and other sectors between 2003 and 2007.

Mr. Kaya served as a Franchise Sales Manager in an International Real Estate Franchise Brand from 2007 until September 2013 and was among 101 country consultants in the Franchise Sales Branch during his time working.

World fourth in Franchise sales in 2008

World Number One in franchise sales in 2009

World Number One in franchise sales in 2010

World Number One in franchise sales in 2011

World Number One in franchise sales in 2012

it has awarded over 200 franchises with its awards.

In September 2013, he joined the Turkey operation of COLDWELL Banker, the world’s largest and most established real estate consulting brand. During his tenure as Franchise Sales Leader, he achieved 400% growth in quantity of his company. In this way, COLDWELL BANKER Turkey has been selected as the fastest growing and most valuable country in Europe and the Middle East within the global structure. After his experience abroad, Mr.Kaya gained the right of Master Franchise in Turkey as the founder of the New YORK City Hot DOG Franchise brand by entering the food industry.

Mr.Kaya, who continues to provide consultancy services to franchisee brands in food, real estate, services and many different sectors in Turkey, has executed his life as an entrepreneur.

Contact with me 
You can follow me on Twitter: @AyhanNYCS
Also, you can follow my articles on Linkedin: Ayhan Kaya
You can follow me on Instagram.: @cb_ayhan_kaya
My facebook page : @Ayhan Kaya
My email adress is: ayhan(at)devredelim.com